Festiwal Cabri

W trakcie konferencji MathPAD 2010 bedzie okazja do spotkań miłośników, pasjonatów i użytkowników programu CABRI II i CABRI 3D na „Festiwalu CABRI”.  

Planujemy codziennie do południa jeden wykład z CABRI i popołudniowe warsztaty CABRI na różnym poziomie zaawansowania. Będą więc i nowości i odgrzebane dawne problemy, o których wielu już zapomniało lub jeszcze nie słyszało, będą też zadania konkursowe z nagrodami. Ciekawe dyskusje w kuluarach użytkowników Cabri wzbogacą wiedzę każdego z Was. Proszę też, aby każdy z uczestników Konferencji przedstawił problem w postaci zadania, scenariusza lekcji lub pomysłu dydaktycznego, który chciałby zrealizować z programem CABRI, ale nie wie, jak to zrobić. Postaramy się urzeczywistnić Wasze marzenia i przynajmniej część takich pomysłów zrealizować „od ręki” na jednym z wieczornych spotkań „cabristycznych”.

Spodziwamy sie równiez gości zagranicznych, ale na razie nie chcę zapeszyć.  Tematy wykładów i warsztatów będę zamieszczał w kolejnych postach.  Pozdrawiam Wszystkich Cabristów – Bronek Pabich

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s