Daty i formaty

Daty

Aby uniknąć zamieszania i spoźnionych zgłoszeń tekstów podajemy poniżej orientacyjne daty zgłaszania propozycji wykładów i zajęć warsztatowych.

  • Propozycje wykładów, warsztatów i szkoleń zgłaszamy do końca marca, 2010.
  • Gotowe teksty wykładów zgłaszamy do 1 lipca (po tym terminie nie bedziemy w stanie zrobić materiałów konferencji na czas). Uwaga, to bardzo ważne – zaproponowane tematy muszą być wczesniej zaakceptowane przez organizatorów. Jeśli liczba zgłoszeń będzie przekraczała ramy czasowe konferencji, to czas wystąpień może być skrócony odpowiednio, tak aby umożliwić prezentacje wszystkich zaakceptowanych wykładów. Nie wykluczamy konieczności wprowadzenia sesji wykładów równoległych, chociaż nie jest to najlepiej widziane rozwiązanie.  
  • Wpisowe za udział w konferencji wpłacamy do 15 lipca.
  • Konferencja zaczyna się 16 sierpnia 2010 o godz. 14:00
  • Konferencja kończy się 19 sierpnia 2010, ok. 19:00.

Formaty i szablony

Zazwyczaj prace zgłaszane na nasze konferencje są pisane w MS Word i rzadziej w LaTeX. W obu przypadkach obowiązują te same zasady formatowania dokumentów. Tu jest podany przykład jak należy formatować tekst w MS Word (mathpad_szablon);  tu jest załączony dokument PDF pokazujący jak powinien być sformatowany tekst artykułu (mathpad_PDF).

Jeśli ktoś zamierza pisać wykład w TeX to najwygodniejszym rozwiązaniem jest ściągnięcie programu Scientific Workplace z serwera MacKichan Inc. Program bedzie działał przez miesiąc, co wystarczy na napisanie tekstu. Szablon wykonany w formacie LaTeX do programu Scientific Workplace może być pobrany z tego miejsca.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s